תהליך העבודה

את אישה מודעת,
את מתלבשת כבר שנים לבד ויודעת מה טוב לך!

אני טוענת שמי שרוצה בגד לחתונה, יודעת מה מתאים לה ומה לא.
אחרי הכל כבר שנים שאת מתלבשת לבד, בוחרת את הבגדים לבד, ויודעת איך הכי נוח לך להיות.
נכון שחתונה זה לא מה שלובשים ליום-יום, אבל אין שום סיבה שהבגד לא יהיה נוח, להיפך – צריך להיות הכי נוח שבעולם, הכי מתאים מכל הבחינות.

לכן אני לא נעזרת במחוכים, אני לא מהדקת את הבגד לגוף כך ש"יחזיק" הכל, ואני לא משתמשת בקרינולינות או אביזרים מגושמים מדי (אלא אם זה ממש נדרש, ואפילו יכול להיות נוח, כמו בשמלה של אפרת).

לא משנה כמה מורכבת השמלה, או איזה עיצוב משולב יצרנו, בדרך כלל אפשר ללבוש את הבגד לבד, יש כמה כפתורים או שרוכים לקשירה וזהו זה.

מה שתלבשי ישקף קודם כל אותך, את העוצמה שבך, את המיוחדות שבחרת להראות בה. יחד עם זה יהיה לך גם נוח! נוחיות היא הדבר החשוב באירוע שנמשך כמה שעות, מרגש בטירוף, ושם אותך במרכז העניינים, חשוב שתרגישי נוח בתוך כל היופי הזה.

אז מה התהליך שנעשה כדי ליצור שמלת כלה מושלמת
ונגיע לעיצוב בגד שהוא גם מדהים, גם נוח,
וגם עונה על הפנטזיות שלך?

קודם כל נפגשות

כוס תה ומשהו לאכול, הפגישה נערכת אצלי בבית כך שאפשר למדוד כמה בגדים של כלות אחרות, או במרכז, כך שאפשר מיד להמשיך לשלב השני. בפגישה הזו אנחנו מגיעות לתכנון כמעט סופי של הבגד, כאשר זה ניתן לשינוי ברמות מסויימות לאורך כל העבודה, ויחד עם זאת התוצאה הסופית בדרך כלל דומה מאד לציור הראשוני.

השלב השני

הוא סיור בחנויות של בדים בתל-אביב, אנחנו הולכות יחד ובוחרות את מה שהכי מתאים לציור. לכל סגנון יש חנות שמתאימה לו, ובדרך כלל הסיור לא ארוך מדי, כשבסופו יש שקית עם כל מה שצריך בשביל הבגד.

אחר-כך מדידות

בין 3 ל-5 פעמים עד לתוצאה הסופית, כאשר המדידה הראשונה היא יותר בשבילי - לראות שהכל מונח כמו שצריך לפני שאני גוזרת את הבדים האחרים, והמדידות הבאות מתנהלות בהתאם להתקדמות. אם אין שינויים מהציור הראשוני ועד לבגד הסופי, בפגישה השלישית בדרך כלל הבגד מוכן. שינויים מאריכים כמובן את התהליך.

המדידה הסופית

משלבת גם הינומה, כפפות אם מתחשק, צעיף אם יש צורך להתכסות בחופה, ואת הכל אפשר לקחת ולהחזיר אחרי החתונה.

זה הכל בעצם.
פשוט למדי אני חושבת.